Filmowe poradniki

Pani czesząca się przed kamerąPrzedstawiamy filmowe poradniki, wśród których znajdziesz odpowiedzi na różne pytania. Największą zaletę tego pomysłu stanowi to, że Klient może zobaczyć to, o czym opowiadamy. Na nagraniach pokazujemy, jak dobrać perukę oraz jak ją prawidłowo założyć. Instrukcje przedstawione zostały krok po kroku, dzięki czemu masz możliwość dokładnie zapoznać się z proponowanymi przez nas metodami. Na video podpowiadamy również, jak wygląda zakup peruki w naszym sklepie, a także jak prać perukę syntetyczną.

Możesz liczyć na wiele ciekawych filmowych poradników z zakresu wyrobów perukarskich. Nagrania są krótkie – trwają ok. 2-3 minut, co sprawia, że szybko zapoznasz się z rozwiązaniem danego problemu. Zależy nam na zadowoleniu Klienta, więc staramy się sprawnie odpowiadać na wszystkie pytania i udzielać wyczerpujących odpowiedzi. Mamy nadzieję, że dzięki filmowym poradnikom dowiesz się więcej na temat peruk.

 

 

Jak wyglądają zakupy peruki

W marcu zeszłego roku katowicki Świat Peruk odwiedziła jedna z reporterek. Obejrzyj jej relację z zakupów peruki w naszym salonie.