Peruki naturalne

Dużą część naszej oferty stanowią peruki naturalne. Zapewniamy nowoczesne i modne fryzury, wśród których z pewnością każdy Klient wybierze odpowiednią propozycję dla siebie. Jesteśmy w stanie również dociąć perukę we współpracującym z nami salonie, dzięki czemu można ją jak najbardziej dopasować do indywidualnych upodobań. W naszym sklepie dostępny jest bogaty wybór wzorów oraz kolorów peruk z naturalnych włosów. Wyroby pochodzą od sprawdzonych producentów, a Klienci mają możliwość swobodnego przymierzenia produktów, bez obowiązku zakupu.

Peruki z prawdziwych włosów są droższe od peruk syntetycznych, ale za to charakteryzują się lepszą wytrzymałością i solidnością. Można ich używać przez długi czas, dlatego ten zakup jest opłacalny. Wyróżnia się kilka odmian peruk naturalnych:

  • europejskie,
  • słowiańskie,
  • chińskie,
  • indyjskie,
  • mongolskie.

Bardzo popularne są peruki damskie z naturalnego włosia azjatyckiego, ponieważ są łatwo dostępne i mają stosunkowo niską cenę. Natomiast za wyroby o najlepszej jakości uchodzą peruki europejskie oraz słowiańskie, ponieważ są wytrzymałe, ale jednocześnie cechuje je niesamowita delikatność.

 

 

peruki naturalne

 

Zalety peruk z naturalnego włosia

Za najważniejszą zaletę peruk z naturalnego włosia można uznać ich wygląd. Są miękkie w dotyku, co zapewnia komfort noszenia, a także zwiększa poczucie pewności siebie. Ponadto peruki naturalne można dowolnie stylizować, co nie zawsze jest możliwe w przypadku wyrobów syntetycznych. Produkty z prawdziwych włosów nadają się do modelowania, strzyżenia, a także prostowania czy lokowania. Są wytrzymałe i odporne na różne uszkodzenia, dlatego mogą być wykorzystywane przez długi czas. Noszenie peruki nie powoduje dyskomfortu. Klienci często obawiają się, że włosy mogą zsuwać się z głowy – jest to niemożliwe, ponieważ peruki są dobrze przymocowane.

W jaki sposób zbudowane są peruki naturalne?

Peruki naturalne najczęściej są produkowane maszynowo oraz ręcznie. Niekiedy łączy się obie metody. Włosy są podpinane do cienkiej, ażurowej warstwy. Charakteryzuje się ona cielistym kolorem, dzięki czemu doskonale imituje wygląd skóry i sprawia, że mocowanie peruki jest niewidoczne. Ponadto warstwa jest bardzo przewiewna, co zapewnia komfort noszenia produktu, niezależnie od warunków atmosferycznych. Peruki z naturalnego włosia wyposażone są również w gumowe paski, które nadają im elastyczność i powodują, że wyroby można swobodnie zakładać oraz zdejmować.